З чого можно почати в IT-індустрії

З чого можно почати в IT-індустрії
З чого можно почати в IT-індустрії

Для розробників як початківців, так і досвідчених важливо знати, з чого почати вивчати JavaScript. В інтернеті є величезна база з матеріалами на цю тему, але через такий обсяг люди не завжди розуміють, як відсортувати корисну інформацію.

З чого почати вивчати javascript

Не знаєте, з чого почати вивчення JavaScript з нуля? Як самостійно навчитися програмувати найпопулярнішою мовою? Пропонуємо кілька варіантів, які допоможуть визначитися із вибором навчання:

  • спеціалізовані курси;
  • самостійне дослідження матеріалу;
  • навчання у ВНЗ.

Курси – популярний та доступний метод як для новачків, так і для досвідчених розробників. Зазвичай на таких уроках викладають практикуючі програмісти, які доступною і зрозумілою мовою діляться власним досвідом і лайфхаками. На курсах проводиться теорія та практика. Можна ходити особисто або записатися на дистанційне навчання, наприклад на ITVDN — освітній онлайн ресурс. На ньому ви зможете замовити курс по JavaScript де ви навчаєтесь з інструкторами та відеоматеріалами, також ITVDN пропонує диплом за спеціальністю наприкінці курсу. Усі подробиці за посіланням — https://itvdn.com/ua/specialities/js.

Чим займається тестувальник і чому це найкращий старт у IT?

З чого можно почати в IT-індустрії
З чого можно почати в IT-індустрії

Основні завдання QA-інженерів: перевірка якості програм, веб та мобільних додатків, пошук помилок та підготовка звітів. Це важливий етап розробки, тому що вчасно виявити помилки та виправити їх набагато простіше та дешевше, ніж переписувати код з нуля.

По суті, завдання тестувальника – уважно користуватися ПЗ. QA-фахівець перевіряє, як програма працюватиме на різних пристроях — планшет, ноутбук, смартфон — з різними операційними системами. Тестування відбувається за прописаним сценарієм: ви відтворюєте дії, які може зробити користувач на кожній сторінці програми або сайту в тій чи іншій ситуації. Якщо програмний продукт дає збій або працює не так, як задумано, помилка йде у баг-репорт. Це типовий робочий день Junior QA.

Чи можна стати тестувальником без досвіду та навичок програмування?

«Людей з вулиці» в QA брали буквально вчора, але вимоги змінюються швидко. Зараз базова підготовка перед виходом на ринок необхідна: наосліп тикати у програму і чекати, коли виявиться баг – непродуктивно.

Для Junior QA — тобто початкової позиції тестувальника — знання мов програмування не обов’язково, достатньо розуміти алгоритми тестування та процес розробки. Після тестування зі скриптів наступний рівень – автоматизація процесів. Навчитися цього можна з нуля на інтенсивних курсах ITVDN за 3-4 місяці, подробиці тут — https://itvdn.com/ua/specialities/qa.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *